1 PCS 24V Relay PKM2CO024LD 24VDC 8Pins
★★★★★ 4.1 44 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.hochzeitsmesse-steiermark.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Relays1 PCS 24V Relay PKM2CO024LD 24VDC 8Pins
  • Relays
Model caoxinlei
Brand Name caoxinlei
Unit Count 1.0 Count
Item Weight 50 Grams
Part Number caoxinlei
Manufacturer caoxinlei
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.1 out of 5
★★★★★
44 ratings | 18 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
77% (34)
4 stars
7% (3)
3 stars
4% (2)
2 stars
2% (1)
1 star
10% (4)